UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

OFERTA

 

Świadczymy usługi związane z branżą osuszania budynków i nie tylko. W szczególności specjalizujemy się osuszaniem budynków z wilgoci technologicznej, zawilgoconych z powodu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz po zalaniach na wskutek działania warunków atmosferycznych. Zajmujemy się również osuszaniem: archiwów, bibliotek, dokumentów, szybów windowych oraz przegród budowlanych.

 

 

Usługą ściśle związaną z osuszaniem są pomiary wilgoci. Posiadamy urządzenia pomiarowe za pomocą, których jesteśmy w stanie wykonać różnego rodzaju pomiary wilgoci. Wykonujemy pomiary: lokalizacji źródła zawilgocenia, kontroli stanu zawilgocenia ścian oraz posadzek np. po pracach tynkarskich, malarskich oraz posadzkarskich jak i po zalaniach, stanu zawilgocenia elementów drewnianych, względnej wilgotności powietrza w pomieszczeniach z wyznaczeniem punktu rosy.

Kolejna usługa, którą możemy Państwu zaproponować to ozonowanie, którą stosujemy zazwyczaj po osuszaniu. Ozonowanie ma na celu: usuwanie nieprzyjemnych zapachów (dym tytoniowy, zapachy zwierząt itp.), usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii, wirusów oraz grzybów. Ozonowanie odgrzybia oraz dezynfekuje klimatyzację.

Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom odnośnie hydroizolacji wprowadziliśmy usługę zabezpieczenia budynków przed wilgocią. Polega ona na doborze optymalnej technologii zabezpieczenia danego obiektu oraz dokładne wykonanie prac mających na celu minimalizację naporu wody na ściany budynku.

Najnowsza usługa, którą pragniemy Państwu zaproponować to zdejmowanie płytek bez ich uszkodzenia do ponownego montażu. Usługa ta stosowana jest gdy istnieje konieczność wykonania otworów technologicznych w posadzkach z płytek, a dokupienie płytek nie jest możliwe.